Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Русе, Ялта
340 €
664.98 лв.

(6.8 €, 13.30 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 19:00 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 143 пъти.
Площ:
50 m2
Етаж:
3-ти от 6
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Имоти Русе Матик дава под наем двустайно жилище в Ялта. Обзаведен и оборудван апартамент. Състои се от хол, спалня, коридор и остъклена тераса, на която е обособен кухненски кът. Отоплението е на ТЕЦ, като е монтиран и климатик. Без домашни любимци.
Особености
Обзаведен
Климатик
За контакт:
0877494503
Агенция:
ИМОТИ РУСЕ МАТИК
0877494503
ИМОТИ РУСЕ МАТИК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
matik.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, ул. Църковна Независимост 18, ет. 2, офис 1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Русе, Ялта
Обява: 2c177635524943158

340 €
664.98 лв.
(6.8 €, 13.30 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Ялта

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност